CivWorld

CivWorld

Civilization online na Facebooku

Zalety

  • Darmowa Cywilizacja online
  • Ładna grafika, animacja i muzyka
  • Dużo godzin rozgrywki
  • Wiele typów surowców

Wady

  • Wojna jest tu mniej ważnym elementem gry
  • Za mało ducha oryginalnej Civilization

Dobry
7

CivWorld to darmowa wersja kultowej gry strategicznej Civilization. Na dodatek możemy zagrać w Cywilizację online na Facebooku. Oczywiście gra nie jest tak skomplikowana jak wersja na PC, ale czy to koniecznie musi być wadą?

W CivWorld, tak jak w innych grach z serii Civilization, naszym zadaniem jest rozwinąć naszą cywilizację, od czasów prehistorycznych, do dominacji nad światem. Aby tego dokonać, będziemy musieli nauczyć się rozbudowywać nasze miasto, rozwijać naukę oraz powiększać nasze dobra. Dobremu strategowi nie przysporzy to żadnych problemów. Dodatkowo na początku rozgrywki w CivWorld, zostaniemy dokładnie poinstruowani dzięki rozbudowanemu samouczkowi.

A teraz łyżka dziegciu. CivWorld bliżej niestety do popularnych na Facebooku gier typu Farmiville niż do strategii pełną gębą, typu Civilization 5. Jeśli jesteś zagorzałym fanem Cywilizacji, to CivWorld może Cię zawieść jako gra strategiczna. CivWorld dla fanów desktopowych Cywilizacji może być grą zbyt prostą jeśli chodzi o elementy strategiczne. Z drugiej strony jeśli jesteś fanem gier na Facebooku i szukasz czegoś głębszego niż sadzenie kapusty, to CivWorld może Ci się spodobać. Trzeba także pamiętać, że CivWorld, tak jak inne gry na Facebook wymaga zakupu wirtualnej waluty za prawdziwe pieniądze, jeśli chcemy szybciej posuwać się w grze.

CivWorld

Wypróbuj

CivWorld

Opinie użytkowników o CivWorld